Підготовчі курси КПІ імені Ігоря Сікорського

Про курси

ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАБІР НА 2021-2022р на

Підготовчі курси КПІ імені Ігоря Сікорського

Підготовчі курси КПІ імені Ігоря Сікорського” це великий крок до омріяного вступу в найкращий технічний ВУЗ України. Для вступників надається можливість покращити свої знання із фізики математики та української мови. Підготовчі курси КПІ імені Ігоря Сікорського” дозволяють поєднувати навчання в школі та на курсах. Існують різні варіанти щодо форми та часу навчання. Наприклад можна навчатись тричі на тиждень у другій половині дня або двічі – субота плюс один день на тижні. Для абітурієнтів із інших міст є суботні групи.

Як правило, найбільше проблем на першій сесії з математики та фізики у студентів КПІ імені Ігоря Сікорського курси дають достатню підготовку для того, щоб успішно скласти іспити з цих предметів. Для майбутніх студентів КПІ імені Ігоря Сікорського курси довузівської підготовки найкращий вибір!

Підготовчі курси для вступників у технічний ВУЗ готують майбутніх студентів до випускного іспиту та ЗНО, також дають можливість відчути атмосферу навчання в університеті. Викладання на підготовчих курсах ведуть викладачі НТУУ «КПІ», котрі мають багаторічний досвід роботи із студентами. При виникненні незрозумілих моментів та питань Вам завжди приділять увагу та пояснять матеріал, порекомендують літературу для самостійного поглиблення знань.

Програма підготовчих курсів затверджена Міністерством освіти і науки України. Підготовчі курси підготовлюють не тільки до вступних іспитів, а і до успішного складання зовнішнього тестування. Підготовка до ЗНО один із пріоритетів роботи наших курсів. Під час навчання саме підготовці до ЗНО приділяється велика увага – розв’язуються типові задачі, аналізуються завдання попередніх років і т.д.

Після закінчення навчання випускники курсів здають внутрішній екзамен, що є чудовою підготовкою до складання іспитів у школі та написання зовнішнього незалежного оцінювання.

Вступ до КПІ імені Ігоря Сікорського мрія багатьох сучасних молодих людей. Наші курси спрямовані на досягнення Вашої мрії, адже вступ до КПІ імені Ігоря Сікорського” відкриває практично необмежені перспективи майбутнього працевлаштування не тільки в провідних підприємствах України а й за кордоном.

* Філія Інституту моніторингу якості освіти НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”

Контакти

За більш детальною інформацією звертатись:

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 39, корпус 19, кімната 301-А;

Телефони для довідок: (044) 204-91-48; (096) 846-12-81;
Наша сторінка Facebook: Facebook
E-mail:   fdp.kpi@gmail.com